Akumulátorové pumpy

Produkt:
Aku-pumpa/čierna
Cena:
59,90 EUR

Akumulátorová vzduchová pumpa nafúka kolesá na bicykli, motocykli, dofkúka kolesá na aute, ale postará sa aj o nafúkanie lôpt, nafukovacích člnov, nafukovačiek, fit lôpt a iných nafukovacých predmetov.

Dostupnosť:
Ihneď k odoslaniu
Množstvo:
+-

Popis

Akumulátorová vzduchová pumpa nafúka kolesá na bicykli, motocykli, dofúka kolesá na aute, ale postará sa aj o nafúkanie lôpt, nafukovacích člnov, nafukovačiek, fit lôpt a iných nafukovacých predmetov. PSI je nastaviteľné od 0-150 PSI. Merné jednotky môžete prepínať medzi PSI, kPa, BAR a Kg/cm2. Pri dosiahnutí predvoleného tlaku pumpa automaticky zastaví nafukovanie. Táto praktická pumpička obsahuje aj LED svietidlo, vďaka ktorému ju môžete využiť aj ako svietidlo v tme. Samozrejmosťou je digitálna detekcia tlaku v pneumatikách. Stav nabitia akumulátora zreteľne vidíte na veľkom LCD digitálnom displeji.

Vďaka kompaktným rozmerom môžete mať pumpu všade so sebou. Ľahko sa prenáša a nezaberie veľa miesta ani v príručnej taške na motorku či bicykel, v dovolenkovej batožine, ani v kufri Vášho auta.

Obsah balenia: akumulátorová vzduchová pumpa, 4 nástavce (konverzný, plastový na nafukovačky, ihla na fúkanie lôpt, galúskový), hadica s nástavcom, nabíjací USB kábel, kábel na pripojenie do auta 12V, návod na používanie.

Ďalšie informácie

Farba

čierna

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

Rozmery:
250 x 50mm
Váha:
436g
Farba:
čierna
Kapacita batérie:
2000mAh
Maximálny dosažiteľný tlak:
10,3bar (150psi)
Meranie tlaku v jednotkách:
PSI, bar, KPA, kg/cm2
Nabíjacie napätie:
5V/2A
Možnosti nabíjania:
micro USB, 12V konektor do vozidla
6x LED žiarovka:

Obsah Balenia

Pumpa:
1ks
Nástavce:
4ks (konverzný, plastový na nafukovačky, ihla na fúkanie lôpt, galúskový)
Hadica s nástavcom:
1ks
Nabíjací USB kábel:
1ks
Kábel na pripojenie do auta 12V:
1ks
Návod na používanie:
1ks